Aday Öğrenciler, İTÜ Tanıtım Günleri’nde Buluşuyor

Tarih

14.2.2019 09:00 - 15.2.2019 17:00

Mekan

Ayazağa Kampüsü, Ayazağa Kampüsü

Etkinlik Kategorisi

Akademik

Üniversitemizin geleneksel hâle getirdiği İTÜ Tanıtım Günleri, bu yıl 14-15 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek. Her yıl sayısız aday öğrenciyi Ayazağa Yerleşkemizde buluşturarak üniversitemizin olanaklarını ve eğitim kültürünü keşfetmelerini sağlayan etkinlikte, gelecekleriyle ilgili tercih yapacak lise öğrencilerine, ailelerine ve öğretmenlerine bu yıl da üniversitemiz tanıtılacak. Etkinlikte ayrıca, üniversitemizin iki asrı aşan deneyimi ve yerleşkelerimizdeki akademik eğitimin yanında, kültür-sanat ve spor olanakları hakkında da yol gösterici bilgiler paylaşılacak.

14 fakülte ve 7 enstitüde bilimsel eğitim veren üniversitemizin akademik kadrosuyla ve öğrencileriyle bir araya gelecek aday öğrenciler, üniversitemizle ilgili merak ettikleri sorulara İTÜ Tanıtım Günleri’nde yanıt bulacak ve Teknik Üniversite’yi yakından tanıyacak. Etkinlik kapsamına aday öğrenciler, İTÜ Öğrenci kulüpleri ve proje takımlarının düzenledikleri etkinliklere dahil olma ve üniversitemizdeki sosyal hayatı daha yakında tanıma fırsatı da elde edecek.

Üniversiteyle bugünden tanışmak isteyen geleceğin İTÜ’lülerini, 14-15 Şubat tarihlerinde, 10:00-16:00 saatleri arasında, Ayazağa Yerleşkemizdeki Süleyman Demirel Kültür Merkezi’ne bekliyoruz.